Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Nieuwsbrief: Bespaar 15%!
Menu

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Create review

Prosta Care - 90 capsules - met zink, selenium, lycopeen en meer - Hooggedoseerd en veganistisch | Fairvital

Prosta Care | 90 capsules | met zink, selenium, lycopeen en meer | Hooggedoseerd en veganistisch | Voedingssupplement uit Duitsland | Nu bestellen!
Beschrijving

Prosta Care - 90 capsules - met zink, selenium, lycopeen en meer - Hooggedoseerd en veganistisch | Fairvital

Prosta Care met zaagpalm, L-arginine, zink & selenium

De Prosta Care-capsules van Fairvital combineren geselecteerde plantenextracten, aminozuren en micronutriënten in een veelzijdige formule. De aanbevolen dagelijkse dosis van twee capsules levert onder andere 400mg zaagpalmvruchtextract, 200mg L-arginine HCl, 80mg tomatenextract, 60mg plantensterolen en 40mg pompoenpitextract.

Doordachte combinatie voor mannen: De combinatie van plantaardige stoffen wordt aangevuld met 30mg zink, 300µg foliumzuur en 100µg selenium. Zink draagt bij aan het behoud van normale testosterongehalten in het bloed en aan normale vruchtbaarheid en voortplanting. Selenium draagt bij aan een normale spermatogenese.

Geselecteerde ingrediënten in Prosta Care

De formule combineert zaagpalmvruchtextract met L-arginine, tomatenextract, plantensterolen en pompoenpitextract. Het tomatenextract levert 16mg lycopeen, terwijl de plantensterolen 60mg beta-sitosterol bevatten. De samenstelling wordt aangevuld met de micronutriënten zink, foliumzuur en selenium.

Zink draagt bij aan:

  • de bescherming van cellen tegen oxidatieve stress
  • normale vruchtbaarheid en voortplanting
  • het behoud van normale testosterongehalten in het bloed
  • een normale DNA-synthese en eiwitsynthese
  • een normaal zuur-basemetabolisme, koolhydraatmetabolisme, macronutriëntenmetabolisme en vetzuurmetabolisme
  • een normaal vitamine A-metabolisme
  • een normale cognitieve functie
  • het behoud van normale botten, haren, huid en nagels
  • het behoud van een normaal gezichtsvermogen
  • de normale werking van het immuunsysteem
  • het proces van celdeling

Selenium draagt bij aan:

  • een normale spermatogenese
  • het behoud van normaal haar en normale nagels
  • de normale werking van het immuunsysteem
  • de normale werking van de schildklier
  • de bescherming van cellen tegen oxidatieve stress

Folaat draagt bij aan:

  • een normale aminozuursynthese
  • een normale bloedvorming
  • een normaal homocysteïnemetabolisme
  • een normale psychologische functie
  • de normale werking van het immuunsysteem
  • de vermindering van vermoeidheid en moeheid
  • het proces van celdeling

Fairvital Prosta Care

  • 400mg zaagpalmvruchtextract per dagelijkse dosis
  • 166mg L-arginine per dagelijkse dosis
  • 16mg lycopeen uit tomatenextract
  • 60mg beta-sitosterol uit plantensterolen
  • 40mg pompoenpitextract 10:1
  • 30mg zink - 300% RI
  • 300µg foliumzuur - 150% RI
  • 100µg selenium - 181% RI
  • 90 capsules per verpakking
  • glutenvrij, lactosevrij en fructosevrij
  • geproduceerd in Duitsland

Geproduceerd in Duitsland - Zonder onnodige toevoegingen

🟢 Geproduceerd in Duitsland

🟢 100% veganistisch

🟢 Hoogwaardige voedingssupplementen uit Duitse productie

🟢 Geproduceerd volgens HACCP-kwaliteits- en hygiënenormen

🟢 Zonder toevoegingen en kleurstoffen

Beste Fairvital-klanten:

Let op: Volgens de geldende wetgeving mogen wij als fabrikant van voedingssupplementen geen uitspraken doen over de werking van afzonderlijke voedingsstoffen. Wij raden u daarom aan om vóór uw bestelling zelfstandig informatie in te winnen via onafhankelijke gespecialiseerde websites of vakliteratuur op het gebied van natuurgeneeskunde.

Eigenschappen
Compatibiliteit: Fructosevrij, Glutenvrij, Lactosevrij, Nootvrij, Veganistisch, Visvrij, Zonder additieven, soja free
Doseringsvorm: Capsules
Toepassingsgebied: Immuunsysteem, Liefde & Lust, Prostaat

Zaagpalmextract (vrucht; Serenoa repens), glansmiddel hydroxypropylmethylcellulose (omhulsel), zinkgluconaat, Larginine HCl, tomatenextract (vrucht; Lycopersicon esculentum), plantaardige sterolen uit pijnboomolie, L-leucine, seleniumgist, pompoenzaadextract 10:1 (zaden; Cucurbita pepo), ascorbylpalmitaat, pteroylmonoglutaminezuur

Inhalt / Supplement Facts / Contenu / Información Nutricional / Contenuto / Inhoud pro 2 Kapseln / per 2 Capsules / par 2 Gélules / por 2 Cápsulas / per 2 Capsule %NRV* / %VRN* / %VNR* / %VRW*
Sägepalme-Fruchtextrakt / Saw Palmetto Fruit Extract / Extrait de fruit de palmier nain / Extracto de fruto de palma enana americana / Estratto di frutto di palma nana / Zaagpalmvruchtextract 400 mg -
davon Fettsäuren / of which fatty acids / dont acides gras / de los cuales ácidos grasos / di cui acidi grassi / waarvan vetzuren 100 mg -
L-Arginin HCl / L-Arginine HCl / L-Arginina HCl 200 mg -
davon L-Arginin / of which L-Arginine / dont L-Arginine / de los cuales L-Arginina / di cui L-Arginina / waarvan L-Arginine 166 mg -
Tomaten-Extrakt / Tomato Extract / Extrait de tomate / Extracto de tomate / Estratto di pomodoro / Tomatenextract 80 mg -
davon Lycopin / of which lycopene / dont lycopène / de los cuales licopeno / di cui licopene / waarvan lycopeen 16 mg -
Pflanzliche Sterole / Plant Sterols / Stérols végétaux / Esteroles vegetales / Steroli vegetali / Plantensterolen 80 mg -
davon Beta-Sitosterol / of which beta-sitosterol / dont bêta-sitostérol / de los cuales beta-sitosterol / di cui beta-sitosterolo / waarvan bèta-sitosterol 60 mg -
L-Leucin / L-Leucine / L-Leucina 80 mg -
Kürbiskern-Extrakt 10:1 / Pumpkin Seed Extract 10:1 / Extrait de graines de courge 10:1 / Extracto de semillas de calabaza 10:1 / Estratto di semi di zucca 10:1 / Pompoenpitextract 10:1 40 mg -
entspricht Kürbiskern / equivalent to pumpkin seeds / équivaut à des graines de courge / equivale a semillas de calabaza / equivale a semi di zucca / komt overeen met pompoenpitten 400 mg -
Zink / Zinc / Zinco 30 mg 300
Folsäure / Folic Acid / Acide folique / Ácido fólico / Acido folico / Foliumzuur 300 µg 150
Selen / Selenium / Sélénium / Selenio / Seleen 100 µg 181

*Nährstoffbezugswerte (Referenzmengen) gemäß Verordnung (EU) Nr. 1169/2011
*Nutrient reference values (NRV) according to Regulation (EU) No 1169/2011
*Valeurs nutritionnelles de référence conformément au Règlement (UE) n° 1169/2011
*Valores de referencia de nutrientes según el Reglamento (UE) n° 1169/2011
*Valori nutritivi di riferimento secondo il Regolamento (UE) n. 1169/2011
*Voedingsreferentiewaarden volgens Verordening (EU) nr. 1169/2011


Volwassenen 2 capsules per dag verdeeld over de maaltijden met veel water.

Gebruik tijdens zwangerschap en het geven van borstvoeding na overleg met een arts.

Recensies 0

%telling% van %totaal% beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef ons een beoordeling!

Deel uw ervaring met het product met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Misschien interessant voor u:

Maca 450mg - 90 capsules Maca 450mg - 90 capsules
Maca 450mg - 90 capsules
88609

4 keer geconcentreerd - komt overeen met 1800 mg macawortelpoeder per capsule Naast waardevolle eiwitten bevat de wortel van de Maca plant, afkomstig uit Zuid-Amerika, ook grote hoeveelheden aminozuren, ijzer, zink, magnesium, calcium, koolhydraten, fosfor, suiker, zetmeel, verschillende mineralen, veel vitamines en hormoonachtige stoffen. Bovenal maakt het gehalte aan steroïde saponinen de plant interessant voor sportliefhebbers. Wat is maca? De macaplant, wetenschappelijk bekend als Lepidium meyenii, wordt ook vaak Peruaanse ginseng genoemd. Het groeit voornamelijk in de Andes van centraal Peru, onder barre omstandigheden en op zeer grote hoogte - meer dan 4.000 meter. Maca is een kruisbloemige groente en is daarom verwant aan broccoli, bloemkool, kool en boerenkool. Er zijn veel verschillende soorten Maca. Maca bijvoorbeeld uit Chili of Bolivia en zelfs synthetische Maca. Alleen de echte, biologische Maca, die groeit in de Peruaanse Andes op een hoogte van meer dan 3000 meter, heeft alle positieve effecten die zijn beschreven en wetenschappelijk onderzocht. De officiële naam is Lepidium meyenii. Deze Maca is verkrijgbaar bij Fairvital. Goede redenen om Maca-capsules van Fairvital te kopen Favoriete aanvulling van veel recreatieve sporters 4x geconcentreerd komt overeen met 1800 mg macawortelpoeder per capsule vegetarisch en veganistisch glutenvrij, lactosevrij, fructosevrij zonder magnesiumstearaat en siliciumdioxide

Inhoud: 0.054 kg (€ 258,33 / 1 kg)


Normale prijs: Van € 13,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Vitamine D3 500 I.U. - 100 capsules Vitamine D3 500 I.U. - 100 capsules

Gemiddelde waardering van 4.54 van 5 sterren

Vitamine D3 500 I.U. - 100 capsules
88910

Vitamine D3: zonnevitamine Vitamine D heeft de bijnaam "zonnevitamine" gekregen omdat het door het lichaam zelf kan worden aangemaakt. Hiervoor heeft het de UV-B straling van de zon nodig. In de bovenste huidlagen vindt bij voldoende zonnestraling een interessante synthese plaats: UV-B-straling zet een vorm van cholesterol om in vitamine D3 (cholecalciferol) . In de lever wordt D3 vervolgens omgezet in calcidiol, de opslagvorm van vitamine D. Het is ongeveer 15 dagen in het bloed aanwezig en indien nodig wordt er in de nieren calcitriol, de actieve vorm van vitamine D uit aangemaakt. Functie van vitamine D Vitamine D heeft als taak calciumopname uit de darm, zodat het lichaam altijd een normaal calciumgehalte in het bloed heeft. Dit calcium is nodig voor bot- en tandmineralisatie en voor spierfunctie. Anderzijds speelt vitamine D een belangrijke rol in het immuunsysteem< /strong>, omdat het de killercellen van het immuunsysteem activeert. Vitamine D-tekort Hoewel het lichaam zelf vitamine D kan aanmaken, is een vitamine D-tekort wijdverbreid omdat de huid tegenwoordig steeds minder wordt blootgesteld aan direct zonlicht. Denk bijvoorbeeld aan onze bejaarde medeburgers, wiens dagelijks leven zich nauwelijks buiten afspeelt. De hoeveelheid vitamine D-aanmaak is ook afhankelijk van het klimaat, de hoeveelheid direct zonlicht, het aantal pigmenten in de huid, het seizoen , zonnebrandcrèmegebruik en leeftijd. Met het voedingssupplement van Fairvital kunt u een vitamine D-tekort voorkomen of een normaal vitamine D-gehalte in het bloed behouden. Elke capsule bevat 500 IE (12,5 µg) cholecalciferol. Voedingsmiddelen met vitamine D Vitamine D komt helaas maar in beperkte hoeveelheden voor in voeding. De beste bronnen zitten bijvoorbeeld in vette vis zoals haring of zalm, ei, kaas en boter, maar ook in champignons, avocado en vitamine D-verrijkte margarine< /strong>. Vitamine D wordt gevonden in twee verschillende vormen in dierlijke en plantaardige voedingsmiddelen: dierlijke bronnen leveren vitamine D3, terwijl plantaardige bronnen vitamine D2 leveren sterk> is inbegrepen. Het lichaam kan vitamine D2 in principe heel goed omzetten in vitamine D3, maar de effectiviteit van vitamine D3 is beter omdat het lichaam het direct kan gebruiken. Vitamine D-capsules van Fairvital 500 IE (12,5 µg) per capsule ondersteunt botten en tanden belangrijk voor spierfunctie Betrokken bij celdeling essentieel voor calciummetabolisme Belangrijke vitamine voor het immuunsysteem glutenvrij, lactosevrij, fructosevrij zonder magnesiumstearaat en siliciumdioxide

Inhoud: 0.031 kg (€ 450,00 / 1 kg)


Normale prijs: Van € 13,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Magnesiumbisglycinaat 500mg Magnesiumbisglycinaat 500mg

Gemiddelde waardering van 4.2 van 5 sterren

Topseller
Magnesiumbisglycinaat 500mg
58809

Een optimale magnesiumvoorziening Magnesium is een essentieel mineraal dat onmisbaar is voor diverse functies in het lichaam, waaronder spiercontracties, zenuwfuncties, energieproductie en gezondheid van de botten. Onze speciale formulering maakt gebruik van magnesium in de vorm van bisglycinaat, wat zorgt voor een hoge biologische beschikbaarheid en goede verdraagzaamheid. Door magnesium aan glycine te binden, wordt een zachte opname in het lichaam mogelijk gemaakt, waardoor gastro-intestinale klachten worden geminimaliseerd en de efficiëntie van de opname van voedingsstoffen wordt gemaximaliseerd. Veel gezondheidsvoordelen Magnesiumbisglycinaat 500 mg is ideaal voor mensen die hun magnesiumbalans willen herstellen, of het nu gaat om een verhoogde behoefte door sport en lichamelijke activiteit, stressvolle levenssituaties of een onevenwichtige voeding. Regelmatige inname kan helpen bij het verminderen van spierkrampen, het verbeteren van de weerstand tegen stress, het bevorderen van de slaapkwaliteit en het verhogen van de algehele vitaliteit. Onze hoogwaardige magnesiumbisglycinaat-capsules zijn vrij van kunstmatige toevoegingen en allergenen en worden geproduceerd volgens strenge kwaliteitsnormen. Aanbeveling voor sporters Sporters en mensen met een actieve levensstijl hebben vaak een verhoogde behoefte aan magnesium als gevolg van overmatig zweten en een verhoogd energieverbruik tijdens trainingen. Magnesium ondersteunt de spiergezondheid, helpt bij spierregeneratie en kan spierkrampen verminderen. Tijdens intensieve trainingen of wedstrijden worden spieren belast en kunnen kleine verwondingen optreden. Magnesium speelt een cruciale rol bij spierregeneratie door spiercontracties te reguleren en te helpen bij het verminderen van spiervermoeidheid en spierpijn.

Inhoud: 0.068 kg (€ 219,85 / 1 kg)

90 Capsules

Normale prijs: Van € 14,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.